W związku z wejściem w życie 1 października br. roku nowelizacji Ustawy z dnia 9 marca 2017 r. o systemie monitorowania drogowego i kolejowego przewozu towarów pragniemy Państwa poinformować, że posiadamy w pełni gotowe rozwiązanie informatyczne i przeprowadzoną integrację z serwerami KAS. Zgodnie z nowelizacją Ustawy każdy przewoźnik zajmujący się realizacją przewozów towarów znajdujących się w treści Ustawy zobowiązany jest do przekazywania danych geolokalizacyjnych ze swoich środków transportu. Dane te muszą być przesyłane online w strukturze podyktowanej przez Ministerstwo Finansów i odpowiadające formatowi jaki wymaga KAS.

Nasze systemy telematyczne w pełni wypełniają te potrzeby i pozwalają na to, że klient korzystający z naszego systemu może czuć się spokojnie.

Jesteśmy zarejestrowanym dostawcą ZSL z potwierdzonym kanałem komunikacyjnym.

Posiadamy w ofercie zaprojektowane przez nas urządzenie mobilne zasilanie z gniazda zapalniczki samochodowej i spełniające w pełni wymagania zawarte w ustawie w zakresie danych geolokalizacyjnych.

Uczestniczyliśmy w Ministerstwie Finansów w spotkaniach poświęconych wdrażaniu w/w funkcjonalności jako jedni z ekspertów w tej dziedzinie.

Jeśli chcą Państwo mieć pewną usługę w zakresie SENT GEO serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Pomożemy w rejestracji urządzeń w systemie PUESC oraz będziemy na bieżąco czuwać nad poprawnym i stabilnym działaniem całego rozwiązania i usługi.

Do pobrania: Ustawa z dnia 15 czerwca 2018 r. Poz.1539

 


 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account