Firma istnieję na rynku Europejskim od roku 2007 gdzie w Londynie pod nazwą K&L rozpoczęła świadczenie usług informatycznych. W ciągu wielu lat profil firmy ciągle się rozbudowywał ale zawsze dotyczył innowacyjnych rozwiązań  z dziedziny elektroniki i informatyki. Na przełomie dziesięciu lat swojej działalności zmianie ulegały formy prawne prowadzenia działalności, które wynikały  z międzynarodowego charakteru pracy. W rocznicę dziesięciu lat pracy  i wysiłku włożonego w budowanie jak najlepszych relacji z współpracownikami postanowiliśmy powołać Spółkę zawierającą te wszystkie lata doświadczeń, relacji  z ludźmi, wdrożone projekty i innowacyjne rozwiązania pod marką KLCENTER. W ciągu tych wielu lat działalności firma wdrożyła kilkadziesiąt teleinformatycznych systemów informatycznych, instalacji alarmowych i monitorujących. Opracowała jedną z pierwszych na rynku złożoną aplikację mobilną służące jako tzw. Przewodniki GPS za którą otrzymała nagrodę innowacyjności.

     Obecnie firma specjalizuję się rozwijaniu zaawansowanych systemów telemetrycznych mających zastosowanie w monitoringu pojazdów, urządzeń przemysłowych i transportu wewnętrznego. Nasz zespół ekspertów skupia się na wdrażaniu aplikacji i systemów pomiarowych dla cystern paliwowych i  pojazdów objętych konwencją ADR. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w realizacji podłączeń pod systemy CAN, FMS oraz protokoły RS232, RS485 wykorzystywane w komunikacji pomiędzy zespołami tzw. plomb elektronicznych i liczydeł wydawczych. Nasza firma posiada pełne kwalifikację i wiedzę w realizacji projektów, które obarczone są dodatkowymi obostrzeniami ze strony TDT oraz UDT.  Firma specjalizuję się w monitorowaniu transportu wewnętrznego, wózków widłowych, ciągników logistycznych oraz suwnic. Elastyczność proponowanych rozwiązań sprawia, że grono naszych klientów ciągle się zwiększa. Każdego klienta traktujemy jako partnera i wspólnie dobieramy rozwiązanie spełniające w pełni jego oczekiwania.  U nas nie ma rozwiązań szablonowych – każde wdrożenie zarówno pod względem technicznym jak  i ekonomicznym szyte jest na miarę. Współpracujemy z partnerami i profesjonalistami w tej dziedzinie z Niemiec i Czech. 

       Nasza firma specjalizuję się także w realizacji złożonych projektów inwestycyjnych zwłaszcza w dziedzinie informatyki, które obarczone są dużym ryzykiem. 

    Oprócz działalności biznesowej wspieramy działalność kulturalną poprzez współtworzenie Fundacji ENKOLPION Instytut Kultury Regionalnej i Dziedzictwa Narodowego, Międzynarodowego Stowarzyszenia Inżynierów Informatyki oraz licznych przedsięwzięć społecznych w partnerstwie z samorządami.

       Zachęcamy bardzo serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą i poznania korzyści jakie dają nasze rozwiązania.


 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account